Pozycjonowanie w wyszukiwarkach
Tworzenie serwisów www
Social marketing

DORADZTWO

doradztwo Przed przystąpieniem do współpracy w zakresie pozycjonowania stron www wykonujemy dla klienta darmową analizę słów kluczowych. W pozycjonowaniu niezwykle ważny jest dobór słów kluczowych zarówno pod względem trafności jak i konwersji. Hasła do pozycjonowania należy tak dobrać aby stanowiły one odpowiednie odniesienie do rodzaju działalności a popularność ich w internecie była wysoka.

STAŁA WSPÓŁPRACA

Prowadzimy usługi consultingowe w zakresie szeroko pojmowanego marketingu internetowego. Dbamy o to aby wizerunek naszych klientów w sieci był profesjonalny, spójny i efektywny a środki przeznaczone na reklamę przynosiły wymierne zyski. Nasi stali klienci mogą liczyć na nasze wsparcie w każdej dziedzinie ich obecności w internecie.

DOBÓR STRATEGII

Wszelkie działania marketingowe w sieci należy prowadzić w sposób zintegrowany i dopasowany. Na bieżąco doradzamy i realizujemy plany marketingowe, łączymy odpowiednie narzędzia i dopasowujemy budżet dla naszych klientów tak aby każda złotówka wydana na reklamę w sieci procentowała.