Pozycjonowanie w wyszukiwarkach
Tworzenie serwisów www
Social marketing

KORZYŚCI Z POZYCJONOWANIA

korzyści z pozycjonowania Do pozycjonowania należy podejść jak do inwestycji a nie kosztu. Obecnie pozycjonowania jest najskuteczniejszą formą marketingu ponieważ zawsze trafia do osób, które nas szukają i nigdy nie trafia do osób przypadkowych. Żadna inna forma reklamy nie może poszczycić się tym, że trafia w 100% do grupy docelowej.

Koszt pozycjonowania jest jednym z najtańszych biorąc pod uwagę wszelkie formy marketingu tradycyjnego oraz internetowego. Najniższy wydatek a zarazem skuteczność wielokrotnie większa niż w innych formach reklamy.

CZY STAĆ CIĘ NA UTRATĘ KLIENTÓW?

Konkurencja nie śpi! Codziennie w Polsce tysiące stron internetowych jest poddawanych technikom pozycjonowania i osiągają najwyższe pozycje w rankingu wyszukiwarek. Jeśli nie ma Cię w Google to znaczy, że nie istniejesz! Nie pozycjonując strony w internecie tracisz podwójnie: z jednej strony nie pozyskujesz nowych klientów a z drugiej oddajesz ich swojej konkurencji widocznej wysoko w wynikach wyszukiwarki.
wyścig w pozycjonowaniu
Korzystając z usługi pozycjonowania strony, można znacząca obniżyć miesięczne koszta działania firmy. Jak to zrobić? Wystarczy, że zrezygnujesz z archaicznych i nieskutecznych form marketingu, generujących niepotrzebne koszta takie jak ulotki, tablice reklamowe, ogłoszenia prasowe czy książki telefoniczne. Korzystając z pozycjonowania wydasz kilkukrotnie mniejsze kwoty a zyskasz nieporównywalnie większą ilość klientów.