Pozycjonowanie w wyszukiwarkach
Tworzenie serwisów www
Social marketing

OPTYMALIZACJA

optymalizacja Optymalizacja to pierwszy etap od którego należy rozpocząć pozycjonowanie strony. Polega on na dostosowaniu kodu i treści strony internetowej do wymagań wyszukiwarek w tym Google. Algorytm wyszukiwarki musi najpierw postrzegać stronę www jako „przyjazną” aby określić jej pozycję i prawidłowo ją umieścić w rankingu. Strona dobrze zoptymalizowana uzyskuje swą pozycję „naturalną”, która zazwyczaj jest w dalszej części rankingu. Optymalizacja jest koniecznym etapem i należy ją wykonać starannie aby kolejne działania przyniosły pożądany efekt.

PRZYJAZY KOD TO PODSTAWA

Lata doświadczeń i stałe badanie trendów w branży dało nam możliwość opracowania autorskiego systemu edycji kodu strony. Nasze działania po stronie kodowej potrafią wyciągnąć najwięcej „mocy” z Twojej strony www. Opracowujemy edycję kodu zarówno pod względem technicznym jak i treściowym. Uwydatniamy ważne treści, obrazy oraz pozbywamy się tych zbędnych tak aby strona była tematycznie dopasowana oraz atrakcyjna zarówno dla użytkownika jak i wyszukiwarki.

Dla klientów podpisujących z nami umowę na pozycjonowanie optymalizację kodu i treści wykonujemy gratis. Podczas całego okresu współpracy z nami oferujemy naszym klientom darmowe doradztwo w zakresie technologii internetowych i ich wizerunku w sieci.