Pozycjonowanie w wyszukiwarkach
Tworzenie serwisów www
Social marketing

LICZY SIĘ TYLKO CZOŁÓWKA

top10 Najwyższe wyniki w wyszukiwarce to lepsze zarobki w Twojej firmie. Aby skutecznie promować się w internecie należy być wysoko widocznym w wynikach wyszukiwania. Zawsze dajemy naszym klientom gwarancję wyników. Pobieramy opłaty tylko za pozycjonowanie w TOP10 czyli pierwszej stronie, jeśli Twoja strona znajdzie się poniżej dziesiątej pozycji nie zapłacisz ani złotówki.

POZYCJONOWANIE BEZ RYZYKA

Pozycjonując z nami swoją stronę www masz gwarancję z góry ustalonych stawek bez żadnych dodatkowych kosztów. Jasne rozliczenia i motywacyjne stawki do dobre wyniki gwarantują bezpieczeństwo Twojej inwestycji. Nie musisz obawiać się, że zapłacisz za brak efektów ponieważ my pobieramy tylko i wyłącznie opłaty za wysokie efekty pozycjonowania.

Poza jasnym systemem rozliczeń za pozycję masz cały czas kontrolę nad wynikami pozycjonowania. Codzienny zapis pozycji daje Ci obraz naszych działań a także możliwość sprawdzenia naliczonych opłat wraz z historią pozycji. Nasze działania zawsze nakierowane są na wysokie efekty w długim terminie. Naszą domeną jest długofalowa współpraca z naszym klientem, czego gwarancją są wysokie efekty w połączeniu z niską ceną.