Pozycjonowanie w wyszukiwarkach
Tworzenie serwisów www
Social marketing

POZYCJONOWANIE

Każdy z nas w codziennym życiu korzysta z wyszukiwarki Google. Kiedyś do wyszukania danego produktu lub usługi posługiwaliśmy się książką telefoniczną, dziś taką rolę pełni wyszukiwarka Google. Jeśli nie znajdujesz się na pierwszej stronie, klient zapewne do Ciebie nie trafi. Czy stać Cię na codzienną utratę klientów na rzecz Twojej konkurencji?

Specjalistyczna wiedza z zakresu działania algorytmu wyszukiwarek pozwala nam na umiejscowieniu Twojej strony na wysokich pozycjach w rankingu Google. Tylko najwyższe wyniki, czyli pierwsza strona wyszukiwania zapewniają Twojej firmie zyski oraz cykliczny przyrost klientów. Korzystając z naszych usług gwarantujemy Ci, że klient wpisujący słowo kluczowe związane z Twoją działalnością z łatwością trafi na Twoją stronę www.


WYSOKIE EFEKTY, NISKA CENA

Efekty pozycjonowania U nas płacisz tylko za wysokie wyniki a nie za obietnice. Jasny system rozliczeń i pełna kontrola nad wynikami dzięki systemowi śledzenia pozycji. Opłaty pobieramy tylko i wyłącznie za TOP10 czyli za pierwszą stronę wyszukiwania.

Miesięczny koszt pozycjonowania zaczyna się już od 50 zł a każda wydana na ten cel złotówka zwraca się kilkukrotnie. Wysokie pozycje przekładają się na dużą ilość wizyt docelowych klientów na Twojej stronie www. Pozycjonując się w wyszukiwarkach zwiększasz swoje dochody w bardzo szybki i tani sposób, zawsze trafiając do potencjalnego klienta.