parallax background

POZYSKAJ NATYCHMIAST KLIENTÓW Z INTERNETU

Nasze strony internetowe skutecznie sprzedają już od pierwszego dnia.

ZOBACZ REALIZACJE

OBSŁUGA SOCIAL MEDIA

Facebook, Instagram, YouTube, Twitter? Nie mają dla nas tajemnic!

Media społecznościowe rozwijają się bardzo dynamicznie. Dziś oczywiste jest, że obecność oraz prawidłowe budowanie marki, a także działania promocyjne z użyciem tych kanałów są konieczne. Prowadzimy kompleksowe działania marketingowe w obrębie takich portali jak Facebook, Instagram, Twitter, YouTube czy Vimeo.

Nasza oferta w zakresie marketingu społecznościowego obejmuje zarówno jednorazowe wytworzenie wizerunku jak i okresowe i stałe kampanie mające budować, utrwalać oraz popularyzować wizerunek marki. Do działań w mediach społecznościowych podchodzimy z dużą kreatywnością oraz rozwagą, tak aby komunikacja z klientami była ciekawa i nienachalna.

KAMPANIE REKLAMOWE

Precyzyjna reklama dzięki FacebookAds.

Social marketing jest nowoczesną formą komunikacji z obecnymi i potencjalnymi klientami. Daje on możliwości kierowania przekazu do sprecyzowanej grupy docelowej w błyskawicznym czasie. Umiejętne korzystanie z niego daje duże korzyści lecz prowadzony nieumiejętnie może doprowadzić do odwrócenia się od marki.

Nasza agencja prowadzi kampanie reklamowe Facebook Ads, które w błyskawiczny sposób docierają do dobrze określonej grupy odbiorców. Facebook to kopalnia wiedzy o jego użytkownikach, łatwo więc kierować działania reklamowe w oparciu o wiek, płeć, miejsce zamieszkania i zainteresowania użytkowników. Dla wielu branż to obecnie jedna z najskuteczniejszych form reklamy bez ponoszenia dużych nakładów.

parallax background

KONTAKT Z NAMI

ul. Stawowa 13
50-018 Wrocław
pn. - pt.
08:00 - 16:00

ZAUFALI NAM


parallax background