parallax background

POZYSKAJ NATYCHMIAST KLIENTÓW Z INTERNETU

Nasze strony internetowe skutecznie sprzedają już od pierwszego dnia.

ZOBACZ REALIZACJE

PROJEKTOWANE BY SPRZEDAWAĆ

Tworzymy strony tak, aby od pierwszego dnia były skutecznym narzędziem marketingu.

Twoja strona internetowa powinna być realnym narzędziem sprzedażowym. Aby tak się stało musi być ona odpowiednio zaprojektowana, promowana i trafiać bezpośrednio do Twoich klientów. Bardzo ważne jest, aby odpowiednia strategia pozyskania klientów w internecie była wdrożona już od pierwszego dnia Twojej obecności w internecie.

Nasza agencja ma dla Twojej firmy prostą receptę na szybki sukces marketingowy w internecie. Wykonamy dla Ciebie responsywną stronę, która będzie przemawiać do klienta w odpowiedni sposób. Na tym jednak nasze działania się nie zakończą. Odpowiednio uwidocznimy Twoją firmę w mapach i wyszukiwarce Google, a także poprowadzimy kampanie reklamowe Google Ads i Facebook Ads.

W PEŁNI RESPONSYWNE

Nasze strony www zawsze dopasowują się do wszystkich urządzeń, w tym smartfonów.

Czy wiesz, że obecnie już ponad 50% wyszukań w Google pochodzi ze smartfonów? Wyniki jeszcze wyższe można zaobserwować w lokalnych wyszukaniach Google Maps. Te dane mówią jasno, że każda strona internetowa powinna być responsywna, czyli dopasowywać się do każdego ekranu, na każdym urządzeniu.

Responsywna strona, która szybko i bezbłędnie otwiera się na nowych smartfonach to także dodatkowy atut w walce o pozycje w wyszukiwarce Google, która już jakiś czas temu ogłosiła tego typu zmiany w swoim algorytmie i stale zyskuje on na znaczeniu.

SKUTECZNA REKLAMA W GOOGLE

Otrzymasz zupełnie za darmo kupon o wartości 250 zł na pierwszą kampanię w Google.

Reklamując swoją firmę w Google pozyskujesz klientów już od pierwszego dnia. Stworzymy dla Ciebie skuteczną kampanię reklamową dopasowaną do Twoich potrzeb oraz budżetu. Jesteśmy certyfikowanym Partnerem Google, dzięki czemu masz pewność, że kampania przez nas stworzona będzie skuteczna. Dzięki reklamom Google Ads trafisz bezpośrednio do klientów, którzy Cię szukają.

parallax background

KONTAKT Z NAMI

ul. Stawowa 13
50-018 Wrocław
pn. - pt.
08:00 - 16:00

ZAUFALI NAM


parallax background